20.10.2018, 01:11:44

 

Замечания и предложения присылайте по адресу: info@ecoservice-ukr.com

тел:  (044) 464-48-62
факс: (044) 464-48-63

При використанні матеріалів сайту у повному або частковому вигляді посилання на сайт обов'язкове!

 
 
 

Головна сторінка ПОСЛУГИ Продаж

 

ПРОДАЖ БІОТУАЛЕТІВ

E-mail Друк PDF

Біотуалети є двох видів:

Мобільні туалетні кабіни (МТК), на яких базується весь проект щодо міського використання кабін, та
портативні біотуалети (Porta Potti), які використовуються приватними особами на дачах, на відпочинку.

Біотуалети. Основні характеристики.

Мобільна туалетна кабіна вироблена з екологічно чистого, високоякісного полієтілену, який легко витримує санітарну обробку та температурний режим ± 50°С.

Противандальний пластик витримує удари з навантаженням до 300кг/см², що вкрай важливо під час обслуговування молодіжних масових заходів. Проти проявів вандалізму спрямована також схема кріплення двері до дверної арки по всій довжині, а не на металевих петлях.

Кабіна повністю автономна, не потребує підключення до міських каналізаційних мереж. Чистка бака виконується звичайною асенізаційною машиною. Екологічна безпека забезпечує відсутність контакту з ґрунтом та його зараження. Об’єм бака для фекалій – 250 л. Менший бак конструкційне незручне в експлуатації, чистити його доводиться частіше. Більший бак доволі високий, що ускладнює не тільки користування кабіною, але і її транспортування.

Об’єм 250 л. розрахований на 500 відвідувань, після чого він має бути очищеним для подальшої готовності МТК до роботи. Мала вага кабіни (80 кг.) дозволяє встановлення її у будь-якій точці міста.

ТОВ «ЕКОСЕРВІС – УКРАЇНА» дає гарантію на свої кабіни протягом  5 років. Загальний строк експлуатації складає 10 років.

Розміри кабіни вибрані європейцями декілька десятків років тому – 1,1м. х 1,2м. х 2,2м.

У разі зменшення розмірів використання кабіни стає проблематичною. За умов зростання розмірів загублюється її стійкість  - зокрема  у разі частих пересувань (а це одна з найважливіших характеристик – можливість легкого монтажу після пересування) порушується стійкість каркасу кабіни. Це дуже наявне при експлуатації каркасних металевих кабін – іде деформація та перекіс стін – як наслідок вихід кабін зі строю.

Додаткове обладнання – рукомийник на 30 л. з ножною педаллю. Блок обігріву, освітлення. Це обладнання буває необхідне, коли туалетною кабіною користуються у зимовий період, а наявність рукомийника – обов’язкова вимога СЄС для сезонних пунктів суспільного харчування.

Аксесуари – паперотримач, тримач рушника, диспенсер для рідкого мила, люстерко. Всі ці комплектуючі встановлюються за бажанням Замовника (кабіна «Комфорт») не порушуючи затвердженого «Єдиного міського стандарту». Кабіна «Комфорт» незамінна при використанні під час корпоративних заходів. 

ТАРИФИ НА ПОСЛУГУ

Останнє оновлення на Вівторок, 26 листопада 2013 10:57  
     

© 2006-2009 "ЭКОСЕРВІС-Україна"
Усі права захищені

 

212.109.44.66  100 Mbit