12.12.2018, 11:47:54

 

Замечания и предложения присылайте по адресу: info@ecoservice-ukr.com

тел:  (044) 464-48-62
факс: (044) 464-48-63

При використанні матеріалів сайту у повному або частковому вигляді посилання на сайт обов'язкове!

 
 
 

Головна сторінка КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

 

МТК

E-mail Друк PDF
Зміст статті
МТК
МТК ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ
МОБІЛЬНА ТУАЛЕТНА КАБІНА «ЄВРО-СТАНДАРТ»
МОБІЛЬНА ТУАЛЕТНА КАБІНА «КОМФОРТ»
МОБІЛЬНА ТУАЛЕТНА КАБІНА «ЛЮКС»
МОБІЛЬНА ТУАЛЕТНА КАБІНА «ЕКОНОМ»
МОБІЛЬНА ТУАЛЕТНА КАБІНА «СПЕЦІАЛЬНА»
МОБІЛЬНА ДУШОВА КАБІНА «ЄВРО-СТАНДАРТ»
Всі сторінки

МОБІЛЬНІ ТУАЛЕТНІ КАБІНИ

МТК (мобільні туалетні кабіни), або, як їх називають «у народі», біотуалети, встигли стати звичним елементом для мешканців багатьох населених пунктів України. Ці компактні конструкції легко транспортуються, не потребують підключення до інженерних мереж, тому готові до експлуатації одразу ж після встановлення.

Спектр застосування мобільних туалетних кабін надзвичайно широкий: вулиці і площі міст, парки і пляжі, історичні комплекси та зони відпочинку, ринки і станції метро, вокзали й аеропорти, гаражні стоянки і кооперативи, АЗС і пости ДАІ, літні кафе й відкриті кінотеатри. Одне слово, МТК незамінні там, де збирається велика кількість людей: починаючи з релігійних свят чи спортивних змагань – і закінчуючи днем пива чи навіть… революцією! Адже за своєю зручністю, швидкістю й компактністю встановлення й економічністю мобільні туалетні кабіни не мають собі рівних.

Мобільні туалетні кабіни виготовляються з ударостійкого, вогнетривкого поліетилену. Цей матеріал стійкий до агресивного середовища, витримує значні перепади температур (від -40ºС до +60º), легко чиститься та дезінфікується. МТК компактні (їхні габарити становлять1100 х 1200 х 2180 мм) та мають невелику вагу (до 80 кг в зібраному стані), що дозволяє без перешкод транспортувати їх та встановлювати.

Дах кабін виготовлений з матового білого пластику, тому в світлий час доби можна користуватися МТК без додаткових джерел світла. Двері, зроблені з двошарового пластику, кріпляться по всій довжині коробки і тому мають підвищену стійкість до зношування. Накопичувальний бак підвищеної міцності має об’єм до 250 л і розрахований на 450–500 відвідань.

Використання МТК позитивно вплине на імідж будь-якої компанії. Завдяки широкому асортименту МТК, Ви легко зможете вибрати кабіну відповідно до Ваших потреб. Останнє оновлення на П'ятниця, 26 червня 2015 10:05  
     

© 2006-2009 "ЭКОСЕРВІС-Україна"
Усі права захищені

 

212.109.44.66  100 Mbit